Навчання плаванню

 • Навчання плаванню як правило починається з віку 6-7 років. Звичайно, існують методики навчання дітей молодшого віку, навіть немовлят, але вони спрямовані тільки на освоєння дитини в воді, і передбачають перебування у воді батька або инструктора. який подає навчання через гру!

  Безумовно, це дуже важливо навчити дитину не боятися води, занурюватися у воду з головою, пірнати, вміти правильно видихати у воду, триматися на воді самостійно, без допомоги нарукавников. однак про навчання спортивним способів плавання, а саме баттерфляй. кроль на спині, брас, кроль на груди в цьому віці не йдеться.

  Починаючи з 6-7 літнього віку, коли дитина може вже сам, без сторонньої допомоги може переодягнутися, включити собі душ і т.д. починається навчання в загальноприйнятому сенсі. як правило, при перегляді дітей ділять на дві групи, тих, які хоча б трохи можуть триматися на воді. і тих хто не може. Останні починають займатися в лягушатнику, дрібному басейні, де дитина завжди може встати ногами на дно, а перших беруть відразу в глибокий басейн. Не варто засмучуватися, якщо дитину відправили, у жабу, в цьому віці поділ не має великого значення. Через 2-4 місяці з жабника маленькі плавці переводяться у великий басейн і практично безболісно приєднуються до основної группе.Существует стандартні вимоги, за якими дитина через півроку, при заняттях 2-3 рази в тиждень, повинен пропливати без зупинки в глибокому басейні 25м кролем на спині, і 25м кролем на грудях, а ще через півроку 25м брасом, і 25 метрів батерфляєм. Далі, навички закріплюються, вдосконалюється техніка, збільшуються дистанційні відрізки, припливом без зупинки, обсяг тренувань.

  Для навчання дітей, особливо в містах відкриті всі двері. Спортивні школи, школи олімпійського резерву, абонементні групи в басейнах, нарешті, навіть у фітнес клуби організовуються дитячі групи.

  А що ж є для дорослих? Хто займається навчанням дорослих плавання?

  За статистикою, близько 18 відсотків дорослого населення не вміє плавати!!! І тут ми не беремо до уваги тих людей, які можуть впевнено триматися на воді, не вміючи при цьому плавати спортивними способами, тоді статистика буде дорівнювати 75 відсотків! 18 відсотків це ті, які зазнають панічний жах, при неможливості перебуваючи у воді намацати дно! Чи Не здається вам абсурдним, що майже кожен п'ятий прихильниця води яка становить 90 відсотків поверхні земної кулі, води, якою хрестив спаситель, води, з якої починається життя будь-якої людини в утробі матері?????

  Якщо Вам більше 14 років приходьте в школу плавання і дуже скоро зможете спокійно заходити у воду, плавати в басейні, купатися. Наші тренери допоможуть Вам. Навчання плаванню дорослих наша професія.